KONST / Litografier / Färglitografi 9478626
nr 947 8626
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Stig Claesson Slas (1928-2008), 56/150, signerad, motivet: 45x55
Utrop:
400 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 mars 2015
kl 18:29:25
150 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas